Onnea päivänsankarille!

Lähetä vastaus


Tämän kysymyksen tarkoitus on estää roskapostitusta foorumille.
Hymiöt
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode on Käytössä
[img] on käytössä
[url] on käytössä
Hymiöt ovat käytössä

Otsikko
   

Laajenna näkymää Otsikko: Onnea päivänsankarille!

Re: Onnea päivänsankarille!

Kirjoittaja Aaron Hannu » 16.10.2011 23:30

Näitä päiviä kaivattaisiin useammin eikä vain yhtenä päivänä vuodessa. Minä nostan hattua kaikille, jotka uskaltaa yrittää ja kehittyä!

Re: Onnea päivänsankarille!

Kirjoittaja sinner74 » 15.10.2011 23:22

Jehovan todistajat ovat idiootteja, mutta jehovantodistaja ei.

Epäonnistumisen päivä on hieno ajatus, ja yritys muuttaa suomalaista kulttuuria. Epäonnistumisen pelko on suurehko jarru itsensä toteuttamisen tiellä.

Onnea päivänsankarille!

Kirjoittaja Pehmoluopio » 13.10.2011 10:12

Tänään vietetään kansallista epäonnistumisen päivää toista kertaa (ensimmäinen epäonnistui?).
Jehovan todistajalle epäonnistuminen on tuttu asia. Olen kuullut, että "kaikki epäonnistuvat, mutta täydelliseen idiotiaan tarvitaan neroutta". Jotain toivoa siis on, koska Jehovan todistajat eivät voi olla täydellisiä idiootteja.

http://epaonnistumisenpaiva.fi/

Ylös