Arvatkaapa montako viestiä täällä?

Lähetä vastaus


Tämän kysymyksen tarkoitus on estää roskapostitusta foorumille.
Hymiöt
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode on Käytössä
[img] on käytössä
[url] on käytössä
Hymiöt ovat käytössä

Otsikko
   

Laajenna näkymää Otsikko: Arvatkaapa montako viestiä täällä?

Re: Arvatkaapa montako viestiä täällä?

Kirjoittaja Markku Meilo » 11.09.2012 21:22

SuurinBabylon kirjoitti:Onkohan Jehova vaihtanut puolta?
Mulla on tunne, että Raamatun Jahve on passivoitunut Piplian kasaamisen jälkeen. Ei enää Raamatusta tuttuja GODDIDIT-ihmeitä ja mikä parasta ei enää Jahven silmitöntä toisinajattelijoiden lahtaamista. Jahve ei myöskään lähtenyt mukaan Jeesuksen uskonpuhdistukseen ja paluujuttuun, joten Paavalin et al oli hoidettava homma.

Re: Arvatkaapa montako viestiä täällä?

Kirjoittaja SuurinBabylon » 11.09.2012 21:07

Kohta ne varmaan uutisoivat konventissa että Kansainvälisessä Luopiojärjestössä antiteokraattinen toiminta on suuremmassa kasvussa kuin todistajien teokraattinen toiminta. Onkohan Jehova vaihtanut puolta?

Arvatkaapa montako viestiä täällä?

Kirjoittaja Kaarmis » 11.09.2012 18:44

Niih. Ajattelin laskea tulisiko jo 80t täyteen ja tuli! Peräti 81 136 viestiä palstallamme, huraa. 100t tulee varmaam keväällä täyteen?

Ylös